loader
loader

DİŞ DOLGU TEDAVİSİ

Dişlerdeki madde kayıplarını tamamlamak veya çürükleri temizledikten sonra oluşan boşlukları kapatmak için kullanılan materyallere dolgu denir.

İMPLANTOLOJİ

İmplantlar eksik dişlerin olduğu boşluklara da, çekimi planlanan bir dişin hemen çekimi sonrasında da uygulanabilmektedir.

ORTODONTİ

Ortodontik yani diş ve çenelerin ilişkileriyle alakalı sorunlar erken teşhis edilirse tedavileri kolay ve başarılı oranı yüksek olur.

AĞIZ VE DİŞ BAKIMI

Bakteriler ağzımızda, havada, suda ve gıdalarda bulunurlar ve bakteri plağı formunda dişlere ve çevre dokularına yerleşerek ağız sağlığını olumsuz yönde etkilerler.

PORSELEN VE LAMİNELER

Dişlerdeki şekil bozukluklarını, çapraşıklıkları, diş arası boşlukları ve renklenmeleri gidermenin farklı yolları vardır.

KANAL TEDAVİSİ

Dişler, dinamik ağız ortamında çok farklı fiziksel, kimyasal ve biyolojik etkilere maruz kalır.

PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ

Fonksiyon, fonksiyon ve estetik. Dişler üç önemli görevi yerine getirir.

YİRMİ YAŞ DİŞLERİ

Halk arasında ‘’kök dişler veya akıl dişleri olarak da adlandırılan yirmi yaş dişleri, üçüncü büyük azı dişleridir.

DİŞ BEYAZLATMA

Diş renginden memnun olmayan insanlar gülerken ya da konuşurken dişlerini saklama ihtiyacı hissedebilirler. Dişlerdeki renklenmeler ciddi estetik sorunlar yaratmaktadır.

PEDODONTİ

Süt dişleri çocuklarda hem konuşma hem de beslenme gibi ihtiyaçların karşılanmasında çok değerlidir. Ayrıca, yerlerine gelecek daimi dişlerin bölgelerinin korunmasında da oldukça önem taşır.

PERİODONTOLOJİ

Nasıl ki ağaçlar toprağın içine sağlam ve uzun kökleriyle tutunmadan ayakta kalamazlarsa, dişler de köklerini sıkıca saran ve destekleyen çevre dokular olmadan ayakta duramaz.

BRUKSİZM (DİŞ SIKMA)

Hastalar çoğunlukla dişlerini sıkarken bunun farkında olmazlar. Diş sıkmanın neticesinde özellikle ağız içinde ve baş boyun bölgesinde önemli sorunlar meydana gelmektedir.

GÜLÜŞ TASARIMI

Gülüşünden memnun olmamak kişide özgüven eksikliğine yol açabilir. İnsan ilişkilerinde dış görünüş önemli bir yer tutmakta ve estetik kaygılara neden olmaktadır.